Přejít k hlavnímu obsahu
Iveta Pařízková

Iveta Pařízková

Český jazyk učím ráda. I přes jistou obtížnost gramatiky se lze dobře naučit. Pojďme společně odhalovat skrytou krásu češtiny, rozšiřovat si svou slovní zásobu a v neposlední řadě pilovat mluvnici. Ve výsledku se pak nenecháte zaskočit ani obávanými nástrahami testových úloh.

 

 
Jaroslava Novotná

Jaroslava Novotná

Porozumění je v matematice to nejdůležitější. Když budete na hodinách dávat pozor, ptát se, kdykoli budete potřebovat a k tomu přidáte i pravidelnou domácí přípravu, přijímací zkoušky spolu v klidu zvládnem. Matika je hlavně o pravidelném počítání!

„Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.“

Konfucius
Eva Frolíková

Eva Frolíková

Snažím se v matematice navést každého tak, aby sám objevil jasný, srozumitelný a správný postup k vyřešení příkladu. Štěstí přeje připraveným, a proto se společně připravíme a porozumíme opakujícím se principům testových úloh. Zkoušky budou v klidu.

 
Helena Nesvačilová

Helena Nesvačilová

Matematika je pouho pouhá hra s čísly. Tuhle větu mi vždy říkal táta, když jsme spolu počítali domácí úkoly z matematiky. A měl pravdu. Ve svých hodinách se snažím, aby děti dokázaly odpovědět na základní otázku: „A proč?“.

V matematice je nejdůležitější pochopení základů, právě díky těm můžeme odpovědět na otázku „A proč?“. Mám ráda, když se děti v hodinách nebojí zeptat, je lepší odhalit problém v hodině než při přijímacích zkouškách 😊

 
Katka Urbánková

Katka Urbánková

Na matematice se mi vždy líbilo, že má jasné vzorce a jasná pravidla. Občas to chce nějakou myšlenku, která vede k něčemu, co známe - a to stačí. Proto považuji za důležité, ne-li nejdůležitější, dobře ovládat základní principy matematiky, jako je sčítání a násobení desetinných čísel, práce se zlomky či například vzorečky pro obvody a obsahy rovinných útvarů. Pojďme společně položit pevné matematické základy a na nich vystavět ty největší budovy. Společně to zvládneme!

 
Tereza Sojková

Tereza Sojková

Uvědomuji si, že matematika je pro některé velkým "strašákem". Na mých hodinách se nemáte čeho bát. Mým cílem je, abychom společně našli cestu k pochopení daného tématu a dokázali získané vědomosti a dovednosti následně aplikovat v jednotlivých úlohách. S každou proběhlou lekcí budete více v klidu a přijímací zkoušky hravě zvládnete :).

 
Spolu to zvládneme