Přejít k hlavnímu obsahu

Ne každý nás hodnotí na Google. Podívejte se co hezkého o nás říkají naši klienti.

Hrneček

Velmi si vážíme všech milých a povzbudivých slov i případných podnětů k naší další práci. Děkujeme!

Ráda bych tímto poděkovala týmu ZKOUŠKY V KLIDU za pomoc při přípravě dcery na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Eliška navštěvovala přípravný kurz češtiny a matematiky, na výuku chodila ráda. Lektoři jí pomohli se zorientovat v didaktických testech, pochopit systém a výrazně zrychlit tempo. Od března se účastnila pouze distanční výuky, kterou lektoři rychle připravili. Testy úspěšně zvládla a na osmileté gymnázium byla přijata. ZKOUŠKY V KLIDU a lektorky paní Pařízkovou a paní Novotnou mohu jednoznačně doporučit.

Tereza Chylíková

Jsem hrozně ráda, že veškerá ta dřina nepřišla vniveč a už se těším, že od září bude dcera pod tlakem, který potřebuje pro to, aby podávala maximální výkony a někam se v životě zdárně posouvala odpovídajícím tempem. Moc Vám děkujeme za spolupráci při výuce, za příjemný a přínosný čas, který s Vámi Terka trávila. Za to, jak jste děti rozvíjely, jak v matematice, tak v českém jazyce. Řadu věcí poznala poprvé u Vás a pokud je nevyužila třeba zrovna při přijímačkách, využije je jindy. V každém případě vím, že Terky úspěch je úspěch nás všech, co jsme jí pomáhali. Moc a moc Vám proto děkuji za všechno a přeji mnoho dalších úspěšných studentů a hlavně sil do dalších let, protože to je práce, která má obrovský smysl!

Lucie Sadloňová

Vše super, vstřícné lektorky, individuální a bezva přístup, výuka v malých skupinách, i online.

Věra Novotná

Výborná příprava! Dcera navštěvovala kurz češtiny, malá skupinka, skvělý přístup, věnovali se všem tématům a češtinářským špekům. Chodila i na zkoušky nanečisto a vyplatilo se. Děkujeme!

Romana Smotková

Po návštěvě kurzu se dcera výrazně zlepšila ve škole a nemusíme trávit čas doma učením.

Lucie Štichová

Užitečná pomoc s přípravou na zkoušky, indivuduální přístup. Milé lektorky, děti mají možnost se na cokoli zeptat. Doporučuji.

Petra Kůsová

Priprava na prijimacky se Zkouskami v klidu byla skvelá. Jak v cestine tak v matice individualni pristup, ochotné pani ucitelky, dostatek kvalitnich materialu. Za mne doporucuji. Chcete-li zvladnout prijimacky, Zkousky v klidu jsou vybornou volbou. Hodne stesti!!!

Pavel Strašic

Všem moc přeji, aby se dostali, jsou bezvadní a rodiče, kteří u vás měli starší sourozence dětí, vám dávali výborné reference, žádnou reklamu nepotřebujete, máte dobré jméno...

Kateřina Židů, ZŠ Lvíčata při ČVUT Praha 6

Tužka