Skip to main content

Příprava na osmiletá gymnázia

Cermat přijímačky: čeština a matika

Kdy?

Lekce se konají vždy buď v pondělí, ve středu a nebo v pátek v časovém rozmezí mezi 14:45 - 17:45. Jedna lekce trvá 85 minut. Vyberte si konkrétní den a lekci dle rozvrhu a rezervujte e-mailem.

Jak to bude probíhat?

V první části lekce budeš pracovat na testu připraveném podle typových úloh užívaných v testech Cermat. Testy připravují zkušení pedagogové. V druhé části lekce si projdeš se svým učitelem řešení úloh a procvičíš si záludné úlohy na doplňkových příkladech.

Co čekat?

Vše společně s učitelem rozeberete a vysvětlíte. V září budou úlohy jednodušší, v březnu už budeš vše umět a úlohy budou obtížnější – takové, jaké můžeš čekat u přijímaček. Je efektivní chodit pravidelně a zlepšovat se krok za krokem, ale pokud si chceš jen vyzkoušet jednu nebo několik lekcí, napiš nám a v případě volného místa Ti vyhovíme. Po předchozí domluvě je možné se přihlásit do kurzů i v průběhu semestru.

Testy nebudou nikdy stejné, ale v jednom týdnu se bude probírat stejné téma.

Pokud se nebudeš moci lekce zúčastnit, informuj nás e-mailem. Pošleme Ti probírané učivo (test, příklady) k vypracování doma a na další lekci je odevzdáš k opravě vyučujícímu.

Nos si s sebou psací potřeby, na matematiku i rýsovací potřeby, papír, pevné desky na případné podložení papíru (někdy budeš potřebovat pracovat mimo desku stolu) a hodí se i desky k zakládání materiálů.