Přejít k hlavnímu obsahu

Příprava na osmiletá gymnázia

1.semestr: 27.09. - 22.12.2021,  2.semestr: 03.01. - 09.04.2022

Kdy?

Máte na výběr buď výuku ve škole nebo online formou. Lekce se konají vždy buď v pondělí, v úterý nebo v pátek v ZŠ Na Dlouhém lánu. Online výuka probíhá v pondělí a ve středu v souladu s uveřejněným rozvrhem. Jedna lekce trvá 85 minut. Rezervujte si kurz e-mailem dle vypsaného rozvrhu.

Jak to bude probíhat?

V první části lekce budete pracovat na testu připraveném podle typových úloh užívaných v testech Cermat. Testy připravují zkušení pedagogové. V druhé části lekce si projdete se svým učitelem řešení úloh a procvičíte si záludné úlohy na doplňkových příkladech.

Gymnázia osmiletá
Gymnázia osmiletá

Co čekat?

Vše si s učitelem proberete a vysvětlíte. V září budou úlohy jednodušší, v březnu už budete vše umět a budete zvládat úlohy obtížnější - takové, jaké můžete čekat u přijímaček. Je efektivní chodit pravidelně a zlepšovat se krok za krokem, ale pokud si chcete jen vyzkoušet jednu nebo několik lekcí, napište nám a v případě volného místa Vám vyhovíme. Po předchozí domluvě je možné se přihlásit do kurzů i v průběhu semestru.

Testy nebudou nikdy stejné, ale v jednom týdnu se bude probírat stejné téma.

Pokud se nebudete moci lekce zúčastnit, informujte nás e-mailem. Pošleme Vám probírané učivo (test, příklady) k vypracování doma a na další lekci je odevzdáte k opravě vyučujícímu.

Noste si s sebou psací potřeby, na matematiku i rýsovací potřeby, papír, pevné desky na případné podložení papíru (někdy budete potřebovat pracovat mimo desku stolu) a hodí se i desky k zakládání materiálů.